پوست كدام افراد به پاکسازي جواب نمي‌دهد؟

معمولا پاکسازي پوست به کساني توصيه مي‌شود که پوست چربي دارند و دچار جوش‌هاي سرسياه يا جوش‌هاي زيرپوستي يا منافذ باز پوستي هستند.
روش متفاوتي به هر يک از اين افراد ممکن است توصيه شود اما به‌طور کلي براي پاكسازي در آغاز كار از بخوري استفاده مي‌شود که به باز کردن منافذ پوست صورت کمک کند. با اين کار چربي و ذرات اضافي خارج و خونرساني به پوست بيشتر و پوست آماده پاکسازي مي‌شود. بعد از اين مرحله، از ماسک‌هاي مختلف براي پاکسازي استفاده مي‌کنند. نکته‌اي که بايد در نظر گرفت، اينکه محصولاتي که استفاده مي‌شود، بايد متناسب با پوست انتخاب شود.
معمولا افرادي که پوست خشک و حساس دارند، به پاکسازي پوست نيازي ندارند. در ضمن پوستي که دچار التهاب و تورم است رانمي‌توان پاکسازي کرد. پاكسازي براي بعضي‌ها مضر و ممنوع است؛ مثل افرادي كه با انجام برخي كارهاي زيبايي باعث التهاب پوست خود شده‌اند، مثلا ليزر موي زائد انجام داده‌اند يا پوستشان را برنزه کرده‌اند. اين افراد بايد صبر کنند حداقل يک هفته تا يک ماه با توجه به نوع پوست و حساسيت آن از اين موضوع بگذرد.
اصل مهم براي پاکسازي، اين است كه پوست بايد کاملا سالم باشد و زخم و التهاب يا بيماري پوستي در آن ناحيه وجود نداشته باشد.

اشتراك گذاري

درباره ما

کلينيک بين المللي ايران فيت داراي تيم تخصصي پيوند مو، در راس آن متخصصين پوست، مو و زيبايي و ساير پزشکان که سال ها در زمينه کاشت مو فعاليت دارند، افتخار دارد بنيانگذار کاشت موي طبيعي به روش FIT در ايران باشد.

اين کلينيک با تجربه چندين ساله خود يعني از سال 1370 تاکنون داراي بالاترين رکورد تعداد افرادي است که تحت عمل پيوند موي طبيعي قرارگرفته اند.

گروه ايران فيت تمام توان خود را در مدت زمان بالغ بر 22 سال در زمينه يادگيري و آموزش جديدترين راهکارها و متدهاي جهاني اين عرصه با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقيق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت مو بکارگرفته، تا بتواند طبيعي ترين نتيجه پيوند و رضايت خاطر مراجعه کنندگان در کوتاهترين زمان ممکن را فراهم آورد.

آخرین اخبار

خبر نامه